NIXSolutions: 5 трендів розвитку мобільних додатків на 2022 рік

Вважається, що у 2022 році обсяг продажів на ринку мобільних додатків досягне 693 мільярдів доларів. Компанії-розробники повинні дотримуватися курсу і використовувати переваги останніх розробок у створенні мобільних додатків, аби залишатися актуальними.

Розробляючи мобільний додаток для свого бізнесу, слід пам’ятати про деякі речі. Цього року давайте розглянемо 5 важливих аспектів створення мобільного додатка.

NIXSolutions

5 найпопулярніших трендів розробки мобільних додатків 2022 року

Ринок розробки мобільних додатків все ще процвітає, і цей сектор стрімко розвивається. Цифри говорять самі за себе: MakeAnAppLike прогнозує, що до 2027 року світовий ринок розробки мобільних додатків зросте до 44,3 трильйона доларів.

Програми зі швидкістю 5G

Додатки виграють від використання 5G різними способами, включаючи швидкість, якість потокового передавання в реальному часі та можливість розробників вносити зміни, не турбуючись про функціональність програми.

Сповіщення

Відображення сповіщень у спливаючому вікні є ще одним важливим компонентом розробки мобільних додатків. Користувач зможе легко згадати будь-які нові функції чи повідомлення, оскільки повідомлення від програми або посилання на програму відображатимуться на екрані.

Не забувайте включити опцію сповіщень у свою програму, яка має відображатися на екрані блокування.

Брендинг

Додаток для мобільних пристроїв надає широку платформу, на якій ви можете швидко продавати продукцію вашої компанії. Однак більшість із цих додатків розроблено для отримання прибутку від реклами, що в кінцевому підсумку призводить до впізнаваності бренду конкретної компанії.

Якщо розширення охоплення компанії – єдина ваша причина для створення мобільних додатків, то ви вже на правтльному шляху. Мобільні програми забезпечують ідеальне середовище для створення реклами, яка може привабити клієнтів, які, швидше за все, зацікавляться вашою компанією. Але пам’ятайте, що не варто перевантажувати відвідувачів великою кількістю реклами.

Регулярні оновлення

Мобільні додатки постійно зазнють оновлень для покращення існуючих можливостей та додавання нових. Додавання нових функцій заохочуватиме користувачів більше використовувати програму. Після того, як ви створили свою програму та зробили її доступною для вашої аудиторії, слід регулярно виконувати послідовні оновлення.

Використання в реальному часі

Мобільні додатки досить популярні через їх цінність для діяльності в реальному часі. За допомогою ігор і програмного забезпечення для чату аудиторія стає більш залученою. Оскільки користувачі присвячують свій час використанню ваших програм, слід зробити їх досвід використання позитивним, зокрема розважатися, бути залученими та знаходити програму корисною. Тому завантаження та використання програми має бути доцільним.

Якщо ви зацікавлені в розробці мобільного додатку, найкращим рішенням буде звернутися до NIXSolutions. Ця команда спеціалістів займається розробкою додатків всіх типів і на всіх популярних платформах. Ви можете дізнатися більше про співпрацю з NIX тут, а відгуки клієнтів можна знайти на цьому сайті.