NIXSolutions: 5 тенденцій розробки додатків, які не можна ігнорувати у 2023 році

Шукаєте способи виділити свій мобільний додаток, щоб утримати позиції на ринку? Розгляньте головні тенденції та технології розробки мобільних додатків, щоб залишатися конкурентоспроможними в майбутньому. Додайте ці технології у свій мобільний додаток, щоб покращити взаємодію з користувачем і підвищити рентабельність інвестицій.

Ви створили свій мобільний додаток, але як ви можете гарантувати, що він залишатиметься конкурентоспроможним протягом місяців і років? Щоб бути попереду, ви повинні бути в курсі останніх тенденцій розробки мобільних додатків.

NIX Solutions

Тут ви можете коротко ознайомитися з останніми технологіями та тенденціями інтеграції з мобільними додатками.

1. Технологія 5G

5G – це нова технологія бездротового зв’язку, створена для покращення взаємодії з користувачем завдяки швидкості завантаження даних до 50 мегабіт на секунду. Уявіть собі, що ви можете зробити будь-що: завантажити фільм за лічені секунди або передати фотографію за лічені мілісекунди. Звучить приголомшливо, правда?

2. Штучний інтелект

Розробники та компанії все більше покладатимуться на штучний інтелект у своїх мобільних додатках, що зробить їх розумнішими та здібнішими. Оскільки чат-боти використовують штучний інтелект для розуміння запитів користувачів, вони зможуть реагувати більш адекватно. Сьогодні вже доступні програми, які використовують цю технологію. Вони можуть взаємодіяти з даними про місцезнаходження пристрою або функціями доповненої реальності.

Користувачі можуть промовляти або вводити свої запити, щоб отримати відповідну інформацію. Штучний інтелект також застосовується в мобільних корпоративних додатках, оскільки він допомагає забезпечити безпеку нових і нових мобільних пристроїв, таких як носіння та пристрої Інтернету речей. Ці досягнення в розробці мобільних додатків мають призвести до збільшення їх використання підприємствами, які традиційно розгортають застарілі програми для настільних комп’ютерів, такі як програмні пакети ERP, каже AppsDevPro.

3. Блокчейн у додатках

Технологія блокчейн забезпечує децентралізовану прозору базу даних, яка може безпечно зберігати дані користувачів, не покладаючись на централізовані сервери. Це дає користувачам можливість контролювати, якою інформацією вони діляться з програмами, і вирішувати, хто отримає доступ. Кілька інструментів розробки додатків на базі Blockchain спрощують впровадження функцій Blockchain у мобільні додатки, тому розробникам додатків і маркетологам легше впроваджувати ці передові технології у свої стратегії.

4. Голосові інтерфейси та розмовні інтерфейси користувача

Голосові інтерфейси та розмовні інтерфейси з чат-ботами є головними тенденціями, які зростатимуть у наступні п’ять років. Користувачі все частіше виходять в Інтернет за допомогою голосових команд через розумні колонки, такі як Amazon Alexa та Google Home.

Чат-боти також можна розробляти за допомогою технологій штучного інтелекту, вбудованих у мобільні програми. Розмовні інтерфейси користувача дозволяють користувачам вести діалог із програмою без необхідності вводити її вручну чи говорити вголос.

Це важливо, оскільки дані показують, що люди, як правило, залишають програми після 3-4 спроб, якщо вони не можуть досягти бажаної мети з першої спроби. Чат-боти забезпечують більшу гнучкість, полегшуючи досягнення цілей і потреб користувача, що, швидше за все, змусить його продовжувати працювати з вашою програмою.

5. Переферійні обчислення

Коротше кажучи, периферійні обчислення – це нова система віддаленої обробки. Замість того, щоб пересилати дані між сервером і користувачем у режимі реального часу, як ми робимо зараз із високошвидкісним доступом до Інтернету, периферійні обчислення надсилають дані лише за потреби.

Широкий спектр пристроїв може діяти як датчики на межах мереж: камери, телефони, годинники та ПК. Ці датчики оснащені програмним забезпеченням, яке оцінює те, що вони сприймають. Потім пристрій передає свої висновки механізму штучного інтелекту в хмарі. ШІ вирішує, що відправити назад і скільки часу залишилося до наступної передачі, виходячи з того, які дані мають найбільше значення або які могли змінитися з часу останньої передачі.

Індустрія додатків процвітає, і є кілька способів виділити свою програму. Головне знайти тих, хто має досвід на цій арені. Найміть розробників мобільних додатків зараз, щоб ви могли видвинути себе на передній план. В цьому вам може допомогти команда NIXSolutions, у розробників якої вже 20 років досвіду.

Це буде того варте, адже ви отримаєте великі переваги від інвестування в програму, зокрема збільшення охоплення, більші потоки доходу та конкурентну перевагу. У сучасному швидкоплинному середовищі нові технологічні інновації змінюються щодня, піднімаючи планку бажань клієнтів ще вище. Слідкуйте за цими тенденціями, щоб бути в курсі подій у майбутньому!